ОНОВЛЕНА ВЕГАН ЛІНІЯ MARAES

Опубліковано natalia 21.04.2023 0 Коментар(ів) Статті,

Спеціалістами з косметичної індустрії спостерігається зростання попиту серед клієнтів на веганські косметичні продукти. Це пов'язано зі збільшенням кількості людей, які приділяють увагу своєму здоров'ю та дбають про тваринний світ. У світі все більше людей обирають веганський спосіб життя, що призводить до зростання попиту на продукти, які не містять складових тваринного походження або не тестуються на тваринах. В косметичній індустрії веганські продукти набирають популярність через збільшення уваги до етичної складової виробництва та  здорового способу життя. Особливість веганських косметичних продуктів полягає в їх складі, який не містить тваринних продуктів, таких як мед, молоко, желатин та інші. Замість цього, у складі можуть бути використані рослинні компоненти, які мають високу концентрацію поживних речовин та забезпечують ефективну дію на шкіру та волосся. Також важливо зазначити, що веганські косметичні продукти часто не містять шкідливих хімічних речовин, таких як сульфати, парабени, мінеральні олії та інші, що дозволяє досягти кращого ефекту догляду за волоссям та шкірою без негативного впливу на здоров'я та довкілля.

 

Оновлена серія Maraes від Kaaral – асортимент продуктів і процедур преміум-класу, створена з турботою про волосся та навколишнє середовище з ICEA VERAN сертифікатом. Сертифікат ICEA (Istituto per la Certificazione Etica e Ambientale) - це сертифікаційна програма, яка забезпечує оцінку та перевірку етичних, екологічних, соціальних та якісних критеріїв для продуктів та послуг. ICEA є незалежним органом, який спеціалізується на сертифікації екологічних та органічних продуктів, а також продуктів, що виробляються з урахуванням стандартів соціальної відповідальності та етики.

 

 

 

 

ОЛІЯ МОНОІ ДЕ ТАЇТІ

 

Ключовий інгредієнт Maraes Vegan - олія Моноі де Таїті, сертифікована органічна олія, результат анфлеражу, або мистецтва вилучення активних і ароматичних компонентів, завдяки м'якому розмоченню квітів в очищеній кокосовій олії.

 

 

 

 

 

 

 

Ця олія відома своїми властивостями зволоження, розгладження та захисту, багата антиоксидантами і вітаміном Е, бореться з ознаками старіння і захищає волосся, забезпечуючи м’якість, зволоження і блиск.

 

MARAES COLOR CARE

 

Спеціально розроблена для догляду за фарбованим волоссям. Система стійкого кольору Firm Color підтримує кольорові пігменти всередині волосся. Продукти містять унікальну комбінацію інгредієнтів, які забезпечують максимальний захист та догляд за фарбованим волоссям. Олія макадамії захищає та допомагає подовжити життя фарбованого волосся. Лляна олія бореться з посіченими кінчиками та закриває лусочки кутикули для більш здорового та відновленного волосся.

 

 

 

 

MARAES RENEW CARE

 

Відновлювальний комплекс з екстрактами водоростей. Справжній еліксир краси для пошкодженого та тьмяного волосся, схильного до стресу. Водорості багаті на мінеральні солі та вітаміни з високими ремінералізуючими властивостями. Екстракт ламінарії містить велику кількість мікроелементів, таких як йод, залізо, кальцій, магній та калій, які допомагають зміцнити волосся та підвищити його еластичність. Крім того, цей екстракт містить вітаміни, амінокислоти та інші корисні речовини, які живлять волосся та роблять його більш здоровим та блискучим. Покращує кровообіг в шкірі голови, зменшує лущення та запалення, що сприяє здоровому зростанню волосся. Екстракт пельвеції містить фукоидан, сполуки, які сприяють збереженню вологи в волоссі, що робить його більш еластичним та зменшує його ламкість. Також цей екстракт містить антиоксиданти, які допомагають захищати волосся від впливу негативних факторів навколишнього середовища та попереджують пошкодження від вільних радикалів.

 

MARAES CURLY CARE

 

Серія з догляду за кучерявим волоссям. Відновлювальний комплекс цінних компонентів посилює природну еластичність волосся, сприяючи їхньому зволоженню по всій довжині. Моноі, кіноа та екстракт золота забезпечують тьмяне і позбавлене об’єму волосся дорогоцінними білками. Кіноа - це рослинний білок, який містить усі дев'ять амінокислот, що необхідні для здоров'я волосся. Також кіноа містить вітаміни групи В, вітамін Е та антиоксиданти, які допомагають зберегти волосся здоровим та сяючим. Екстракт золота – дорогоцінний інгредієнт у формулах, добре відомий своїми властивостями надавати сяйво та блиск. Працюючи в синергії з кіноа, додатково стимулює вироблення еластину для омолодження, еластичності волосся.

 

MARAES LISS CARE

 

Засоби для контролю кучерявості, розгладження та захисту волосся. Ключові інгредієнти пантенол та біотин розгладжують та захищають волосся, випрямляючи його та надаючи шовковистий вигляд. Пантенол (вітамін В5) допомагає зберегти вологу у волоссі, зменшує пошкодження від зовнішніх факторів та покращує структуру волосся, надаючи йому більш здоровий вигляд. Він також допомогає покращити еластичність волосся та зменшити ламкість. Біотин (вітамін Н) відіграє важливу роль у здоровому зростанні волосся, зменшенні ламкості та утворенні здорового бар'єру на поверхні шкіри голови. Він також поліпшує текстуру волосся та допомогає зберегти його здоровим та сильним.

 

MARAES HAIR COLOR

 

Окремо необхідно відмітити оновлену систему перманентної фарби Maraes Hair Color.

 

Особливості:

- 100% покриття сивого волосся

- 57 яскравих та збалансованих відтінків

- упаковка, що піддається переробці

- низький вміст аміаку (<5%).

 

Олія Моноі де Таїті - органічна олія з цінними терапевтичними властивостями для волосся.

 

 

Олія Макадамії - захищає волосся та подовжує стійкість кольору волосся.

 

Лляна олія - реконструює і забезпечує блиск для здорового та відновленого волосся.

 

Пігменти - Яскраві та збалансовані пігменти для необмежених модних результатів.

 

 

Інноваційна система стійкого фарбування волосся з низьким вмістом аміаку, без PPD / SLES / SLS / ALCOHOL / MINERAL OIL. Ефективне відновлення та догляд за волоссям, завдяки дорогоцінним інгредієнтам, таким як олія Моноі де Таїті, олія макадамії та льяної олії. М’яка текстура фарбувального крему полегшує нанесення фарби і особливі пом’якшувальні речовини допомагають кращому проникненню пігментів всередину кутикули волосся.

 

Оновлена лінійка Maraes включає нові інгредієнти, а також покращену формулу рецептур, що надає волоссю належний догляд і захист. Продукти Maraes забезпечують якісне фарбування, необхідний догляд для фарбованого волосся, а також відновлювальний догляд, який допомагає позбавитися від пошкоджень та відновити здоровий вигляд. Веганська лінійка Maraes - це натуральний та ефективний догляд з турботою про навколишнє середовище.

Теги maraes vegan

Відгуки на ОНОВЛЕНА ВЕГАН ЛІНІЯ MARAES