Скинути всі фільтри

Ga.ma

Відображати:
Сортування
Машинка для стрижки Ga.Ma Absolute Style (SMB5022): Професійна акумуляторна машинка для Барбер ABSOLUT STYLE - це машинка для стрижки волосся, яка може працювати як при підключенні до мережі, так і в автономному режимі, з професійним магнітним мотором і з літієвим акумулятором з малим часом заряд..
1890.00 грн
Выпрямлять волосы, просто расчесывая их- это легко! Ни какой статики-только шелк и блеск.С новой расческой — выпрямителем INNOVA DIGITAL от компании Ga.Ma вы выпрямляете и укладываете волосы просто расчесывая их. Терморегулятор с широким диапазоном позволит подобрать оптимальную температ..
1139.90 грн
Выпрямлять волосы, просто расчесывая их- это легко! Ни какой статики с помощью ионизации Ion Plus, только шелк и блеск.С новой расческой — выпрямителем INNOVA DUO от компании Ga.Ma вы выпрямляете и укладываете волосы просто расчесывая их. Терморегулятор с широким диапазоном позволит подо..
1829.90 грн
Выпрямлять волосы, просто расчесывая их- это легко! Ни какой статики-только шелк и блеск.С новой расческой — выпрямителем INNOVA EXTREME от компании Ga.Ma вы выпрямляете и укладываете волосы просто расчесывая их. Терморегулятор с широким диапазоном позволит подобрать оптимальную температ..
1369.90 грн
Расчёска-выпрямитель INNOVA MINI поможет выпрямить, завить волосы и придать им форму быстро и легко. Фиксированная температура 220°C достигается всего за несколько секунд. Керамическое покрытие очень бережно воздействует на волосы, а технология Nano Silver устраняет бактерии с волос, что помогает..
899.90 грн
Машинка для стрижки GA.MA PRO 8 оснащена ультра гострим зносостійким нержавіючим лезом. І ця характеристика разом з високою потужністю двигуна робить прилад дуже продуктивним. Ергономічна ручка, проста у використанні конструкція і низька вага інструменту робить його зручним у щоденному використан..
1190.00 грн
Частинки турмаліну, що містяться в покритті робочої поверхні знімають статику з волосся, роблячи їх слухняними і шовковистим. Ергономічний дизайн, професійний 3-х метровий обертається шнур, захисний наконечник роблять процес експлуатації щипці для завивки волосся Ga.Ma 19TO зручним і безпечним. ..
599.90 грн
Частинки турмаліну, що містяться в покритті робочої поверхні знімають статику з волосся, роблячи їх слухняними і шовковистим. Ергономічний дизайн, професійний 3-х метровий обертається шнур, захисний наконечник роблять процес експлуатації щипці для завивки волосся Ga.Ma 25TO зручним і безпечним. ..
649.90 грн
Серія випрямлячів GAMA ARGAN розроблена спеціально для використання з аргановою олією. Використання арганового масла сприяє значному поліпшенню стану здоров'я волосся. Вже після декількох використань волосся почнуть відновлювати свою структуру і здоров'я, стануть міцнішими, еластичнішою і придбаю..
1299.90 грн
Праска для волосся Gama ELEGANCE ELECTRONICA (P21.ELEGANCE.LED) Нема в наявностi
Випрямляч для волосся GAMA Elegance Electronica (P21.ELEGANCE.LED) це справжній професійний праску для волосся в ультратонкому витонченому дизайні. Два ключові переваги моделі - зручність і елегантність. Саме з такою думкою GAMA представляє свою новинку. Насправді модель має масу переваг і технол..
799.90 грн
Невелика вага випрямляча REDIONIXDUO робить цей прилад дуже легким у використанні. Завдяки подвоєною емісії іонів, за допомогою випрямляча зручно укладати волосся кожен день, знімаючи статичну електрику, і створювати зачіски, які будт триматися дуже довго. Ергономічний і компактний дизайн ідеальн..
789.90 грн
Тример Absolute Finish укомплектовано одним напівплоским  Т-образним лезом з нержавіючої сталі. З регулюванням довжини стрижки з чотирма направляючими гребенями 1,5 мм, 3 мм, 6 мм, 9 мм. А також двох метровий шнур з петлею для підвішування полегшать управління і зберігання: інструменту...
959.90 грн
Праска для волосся GA.MA Urban випускається в яскравих кольорах. Він є ідеальним випрямлячем для волосся, який може створювати забавні і модні укладання кожен день.   Характеристики:   - пластини цілісно керамічні з покриттям турмалін і наносрібло..
1099.90 грн