ProSalon - польський бренд професійних засобів по догляду за волоссям

22.07.2020 0 Коментар(ів) Статті,

Prosalon - це польський бренд професійних засобів для волосся, розроблений в компанії Chantal.

З початку 1990-х років бренд почав продаватися в Польщі, і на сьогоднішній день вже 35 країн світу користуються фабниками і  засобами для догляду та укладання Prosalon.

Компанія має свій відділ досліджень і розвитку, який працює над інноваційними розробками продуктів. А також має свою лабораторію якості виробів, в якій ретельно перевіряється кожен продукт. Завдяки такому підходу бренд Prosalon зайняв провідне положення на ринку професійної косметики Польщі.

 

Продукція бренду неодноразово отримувала золоту медаль якості на міжнародних виставках і фестивалях.

Основні лінійки бренду ProSalon.

ColorArt

У лінійку входять 112 відтінків фарбника, що доглядає, з маслом макадамії, освітлювачі і продукти, необхідні волоссю після фарбування.

Також у складі лінійки унікальна система ArtPlex, яка зводить до мінімуму пошкодження структури волосся в процесі фарбування і хімічних процедур.

Keratin Style

Продукти для відновлення і розгладження волосся на базі натурального кератину без формальдегіду. За допомогою процедури навіть найбільш пошкоджене волосся стає гладеньким і здоровим, а шампунь, кондиціонер і сироватка допомагають підтримати результат надовго після процедури.

Intensis

Найбільша лінійка бренду, яка розроблена для догляду за волоссям з різними потребами.

- Зволоження для сухого волосся, схильного до ламкості і такого, що має посічені кінчики. Продукти містять екстракт морських водоростей, амінокислоти і соєві протеїни, які допомагають утримувати вологу в волоссі.

- Об’єм для тонкого і м'якого волосся. Продукти на основі екстракту бавовни і протеїнів пшениці, що роблять волосся пружним і пишним.

- Антифріз-догляд для волосся, яке схильне до пористості, електризації і пухнастості, та за кучерявим волоссям. У рецептурі продуктів використовуються водорості норі і алое, які розгладжують, дисциплінують волосся і запобігають електризації.

- Догляд за фарбованим волоссям на основі протеїнів шовку, екстрактів винограду і алое, та з вітаміном Е. Продукти зберігають яскравість кольору фарбованого волосся, підтримують його між фарбуваннями і надають сліпучого блиску.

Також в лінійку Intensis входять шампунь, що освіжає, і бальзам для волосся, яке швидко жирніє, та продукти для інтенсивного відновлення волосся: маска, що регенерує,  з термоефектом, маска в спреї 20в1 і двофазний термозахист-спрей.

Argan Oil

Лінійка для сухого і пошкодженого волосся, на базі арганової олії, вітаміну Е і антиоксидантів. Реанімує пошкоджену структуру волосся, робить його еластичним і доглянутим.

 

Keratin

Лінійка призначена для щоденного догляду за волоссям. Містить кератин, який регенерує пошкоджені ділянки волосся, покращує стан сухого і матового волосся, повертаючи йому природний блиск і життєву силу.

Лінійка для салонного догляду

Продукти призначені для забезпечення волосся професійним доглядом, як в салоні, так і вдома. Це шампуні і маски, які ідеальні для всіх типів волосся і дають живлення, зволоження і регенерацію, догляд за волоссям, яке схильні до жирності. Також в лінійці представлені шампуні для чоловіків і унікальні продукти, які допомагають у догляді за волоссям: рідкий кератин і рідкий шовк, двофазний бальзам, шовкова сироватка, маска 12 в 1 і термозахист.

Стайлінг

Представлений 4 базовими продуктами: лак для волосся, паста, віск і лосьйон для створення ідеального укладання. Всі засоби також є термозахисними.

За допомогою останніх розроблених лінійок Protein Therapy і Hot Therapy ви можете провести процедуру, що глибоко відновлює, для волосся в домашніх умовах. Процедури допомагають відновити волосся будь-якого ступеня пошкодження і ефект зберігається надовго.

З брендом Prosalon в Україні працюють технологи: Максимчук Тетяна, Нежурина Христина, Цибка Яна. Це майстри-колористи найвищого класу, які пройшли навчання в Академії Prosalon в м. Варшава (Польща), викладачі семінарів для майстрів салонів, учасники шоу - виступів на міжнародній виставці «Интершарм» (м.Київ).

 

 
 
Якщо у вас виникли будь-які питання з фарбування, правильного використання продуктів, з процедур, що відновлюють, ви можете їх поставити технологу ТМ ProSalon:
Теги ProSalon

Відгуки на ProSalon - польський бренд професійних засобів по догляду за волоссям