Все, що ви хотіли знати о гіалуроновій КИСЛОТІ

Опубліковано adminn 10.11.2017 0 Коментар(ів) Статті,

Останнім часом ми часто чуємо словосполучення «Гіалуронова кислота» в
б'юті-індустрії. Давай розберемося, що ж такого особливого в цій «гіалуронка», раз їй дістається стільки уваги і слави?


Гіалуронова кислота (або «гіалуронка» як ласкаво прозвали її обивателі) - це природний компонент шкіри людини. Молекули гіалуронової кислоти допомагають утримувати вологу і зберігати структуру шкіри. Але з віком організм людини виробляє її все менше.
Тому вчені почали активно вивчати гіалуронову кислоту.

Починаючи з 1934 року гіалуронову кислоту стали отримувати штучним шляхом. Спочатку її добували з гребенів півнів або очей рогатої худоби, але пізніше (слава богу!) Відкрили методи синтезу гіалуронка за допомогою спеціальних бактерій.

 

Вся магія гіалуронової кислоти полягає в її здатності притягувати і утримувати воду. Вона справляється з цим так, як ніяке інше речовина! Молекули гіалуронка немов маленькі губки, які всмоктують і утримують воду. Завдяки цьому гіалуронова кислота унікальне кошти для зволоження шкіри. Крім того, багато хто вважає, що це кислота також бореться зі старінням шкіри, має лікувальні властивості, покращує кровообіг і підсилює дію інших компонентів в складі косметичних засобів.

 

Зараз гіалуронову кислоту використовують самими різними способами: в формі ін'єкцій, в складі косметичних засобів, і навіть п'ють у вигляді БАД або напоїв!
І якщо ефективність застосування гіалуронка всередину ще не доведена, то її дія в складі косметичних засобів можна помітити практично відразу

 

Розглянемо докладніше способи використання цього «чуда-засобу»:

1) Особливу популярність гіалуронова кислота отримала в уходовой косметиці для обличчя. Вона міститься в кремах, лосьйонах і Сироватка.
Гіалуронка в складі косметики відмінно зволожує шкіру і допомагає їй зберегти водний баланс. Але як компонент косметики вона не може миттєво розгладити зморшки, тому не варто очікувати від неї надрезультати.

 

2) Відомий результат дає інший спосіб застосування гіалуронової кислоти - ін'єкції. Одна з найпопулярніших процедур - це мезотерапія, зокрема биоревитализация, мета якої підвищити рівень зволоження шкіри, стіуліровать вироблення колагену і еластину, а також розгладити дрібні зморшки.
Гіалуронові філери діють як губка: при введенні вони накопичують в собі воду і за рахунок цього вирівнюють рельєф шкіри.
 Але їх головний недолік в нетривалому ефекті. В середньому ін'єкції на півроку. Після чого необхідно знову повторювати процедуру. Але ж коштують ці ін'єкції зовсім не мало.! Тому дозволити собі їх можуть далеко не всі.

 

3) Але косметологія не стоїть на місці і є ще один спосіб використання! В капсулах.
За ефективністю цей спосіб практично не поступається ін'єкційному. При цьому капсули можна використовувати в домашніх умовах і за вартістю вони куди більш доступи.
Наприклад, Hyaluronic renewal collection. Це засіб включає як низькомолекулярну так і високомолекулярну кислоту, а також містить екстракт водоростей.
Спосіб нанесення дуже простий і зручною - через спеціальний аплікатор, який входить в комплект.
Також в комплекті є закріплює і утримує крем. Він допомагає продовжити дію Капус і захищає шкіру від негативного впливу зовнішнього середовища.

Загалом, Hyaluronic renewal collection - це ідеальне рішення для тих, хто дбайливо ставиться до грошей і своєму часу.

Відгуки на Все, що ви хотіли знати о гіалуроновій КИСЛОТІ