Mirella - італійський бренд професійної косметики для волосся

22.07.2020 0 Коментар(ів) Статті,

 

Mirella - це італійський бренд професійної косметики для волосся. Структура волосся слов'янських жінок відрізняється від волосся південних жінок: воно більш тонке, ніжне і вимагає особливого підходу. Саме тому 7 років тому народилася ідея створити унікальну торгову марку, яка б відрізнялася неперевершеною італійською якістю і підходила б для слов'янського волосся. 

Над створенням продукції бренду Mirella працювала команда італійських технологів і трихологів. Після ретельного тестування були представлені нові унікальні продукти для догляду та фарбування волосся, які ідеально підходять для слов'янських жінок.

З 2013 року бренд Mirella міцно облаштувався на українському ринку, вдало поєднуючи   високу якість і доступність ціни.

Продукція бренду Mirella представлена ​​кількома лінійками.

Фарбування волосся

У лінійку входять вершки, що освітлюють, пудра і 100 відтінків фарбників. Їх хімічний склад характеризується низьким вмістом аміаку і мікропігментами кольору, завдяки чому колір залишається на волоссі надовго, а ризик пошкодження зводиться до мінімуму.

 

TECNIСO

Наше волосся потребує попередньої підготовки перед фарбуванням і процедурами, і завершального етапу. Тому ми використовуємо шампунь глибокого очищення перед фарбуванням і спеціальний шампунь і маску після. Також в лінійку входить засіб для зняття фарби з шкіри голови і маска-спрей миттєвої дії 15в1.

 

BeeForm

Лінійка для реконструкції пошкодженого волосся на основі бджолиного маточного молочка і пшеничних протеїнів. Це своєрідна апітерапія для волосся. При постійному використанні продукти лінійки вирішують проблему пошкодженого волосся  глибоко відновлюючи його. 

 Keratin

Лінійка спрямована на відновлення пошкодженого волосся за рахунок кератину, що входить до складу продуктів. Кератин - це основний компонент структури волосся, при браку якого волосся виглядає слабким і млявим. Постійно використовуючи продукти лінійки, ви поповнюєте нестачу кератину у волоссі, роблячи його здоровим  і сяючим.

Blond

Лінійка для підтримки необхідного відтінку блондованого волосся (теплого або холодного) і догляду за ним.

Hydra

Продукти з олією кокоса і протеїнами шовку для волосся, що потребує зволоження без обтяження.

Volume

Лінійка з екстрактом бамбука розроблена для нормального і тонкого волосся, допомагає зробити волосся об'ємним і легким, піднімає корінь волосся.

Basic Salon

Лінійка підходить для догляду за волоссям як в салоні, так і вдома. Продукти лінійки призначені для догляду за фарбованим волоссям, сухим і кучерявим, жирним, тим, що потребує відновлення, і за нормальним волоссям.

Style

Лінійка представлена ​​6 базовими продуктами, які найбільш необхідні для ідеального укладання волосся: рідкий лак для волосся, лак-спрей, засіб для укладання прямого і кучерявого волосся, 2-фазний термозахист з шовком, сироватка, що відновлює, і мус сильної фіксації.

Також в бренді Mirella існують 2 абсолютно унікальних продукта: кератиновий філлер і гіалуроновий плекс, які настільки відновлюють волосся, що ви отримуєте ефект кератинового випрямлення.

В Україні з брендом Mirella працюють 6 технологів. Це майстри-перукарі високого рівня, що володіють технологією бренду до молекули і вчать майстрів салонів, як працювати з барвниками і продуктами для догляду.

Лесько Анна - власник і викладач авторської школи з перукарського мистецтва, 2- кратний золотий призер Кубка Києва, срібний призер Кубка Києва і Кубка Євразії, розробник колекцій зачісок і стрижок для професійних журналів "Make Up & You Professional" та "Your Hair".

Ревуцька Вікторія - власниця студії краси, золотий призер чемпіонату "Дзеркало моди", бронзовий призер міжнародного чемпіонату "Кришталевий ангел", номінант міжнародного чемпіонату з перукарського мистецтва в м.Варшава, розробник колекцій зачісок і стрижок для професійних журналів "Make Up & You Professional" та " Your Hair ".

Сіряченко Ольга - срібний призер чемпіонату "Дзеркало моди і командного кубка Євразії, розробник колекцій зачісок і стрижок для професійних журналів" Make Up & You Professional "та" Your Hair ".

Багдасарова Валентина - срібний призер міжнародного конкурсу "Color Life" (м.Санкт-Петербург), срібний призер Кубка Києва, розробник колекцій зачісок і стрижок для професійних журналів "Make Up & You Professional" та "Your Hair".

Сербова Наталя - учасник показових виступів на міжнародній виставці "Інтершарм", розробник колекцій зачісок і стрижок для професійних журналів "Make Up & You Professional" та "Your Hair".

Науменко Наталія - ​​розробник колекцій зачісок і стрижок для професійних журналів "Make Up & You Professional" та "Your Hair".

 

 
 
Якщо виникли запитання по фарбуванню, догляду чи відновленню волосся, то ви можете отримати кваліфіковану консультацію у технолога ТМ Mirella:
Теги Mirella

Відгуки на Mirella - італійський бренд професійної косметики для волосся