Maraes: відновлююча процедура для фарбованого волосся

14.05.2020 0 Коментар(ів) Статті,

Будь-яке пофарбоване волосся потребує відновлюючих процедур. Це своєрідний детокс між сеансами фарбування. Розвантаження потрібне, бо фарба впливає на ламкість волосся, його насичення вітамінами і його зовнішній вигляд: це і структура, і блиск, і колір. Зважаючи на необхідність постійно доглядати за волоссям, відновлюючі процедури часто проводять вдома. Технолог компанії Kaaral Анна Кривчикова розповіла, як організувати процедуру відновлення пофарбованого волосся з серією засобів від Maraes.

Maraes лінійка для зволоження та живлення фарбованого волосся

Що передбачає догляд за пофарбованим волоссям?

 

По-перше, важливо ретельно промити волосся правильним шампунем і просушити його теплим рушником. Як обрати засіб? Технолог Kaaral рекомендує звертати увагу на шампуні, які максимально зволожують волосся. Наприклад, поживний шампунь для сухого фарбованого волосся Color Nourishing Shampoo. В його складі кератин поєднали з таїтянською олією Моной. Її отримують завдяки поєднанню тіари (це місцева гарденія) з рафінованою кокосовою олією. У таїтянських квітках багато вітамінів A, C, E та гіалуронової кислоти, яка є природним зволожувачем.

 

«Зміна води та повітря, пориви вітру, відсутність укладок (тим паче в комплексі з фарбуванням) негативно впливають на якість волосся. Воно зсередини втрачає вологу, перестає бути блискучим та захищеним. Я вважаю, що волосся треба зволожувати так само, як шкіру» – технолог Kaaral Анна Кривчикова.

 

По-друге, після миття голови необхідно змішати Elixir Monoi та Elixir Keratin для отримання гомогенного крему. Нанести готовий еліксир на підсушене волосся, залишити на 10 хвилин і змити. Відновлення пофарбованого волосся передбачає використання подвійного еліксиру на основі олії Моной, тому що він живить, повертає блиск і не вимиває пігменти, які зберігають колір.

Color nourishing doppio elixir

По-третє, для максимального зволоженняпісля еліксиру ми рекомендуємо 5 хвилин тримати маску для сухого та фарбованого волося Color Nourishing Mask, яка насичить локони необхідними вітамінами.

Кому підходить процедура відновлення у домашніх умовах?

 

Догляд за пофарбованим волоссям нагадує процедуру холодного ботексу в домашніх умовах, але тільки нагадує. Поетапне відновлення більше підходить жінкам з сухим волоссям середньої довжини. Після процедури відчувається ефект наповнення локону, він стає більш важким та пружним завдяки зволоженню. Олія Моной працює з локоном зсередини.

 

 

Більший ефект від процедури помітять жінки, які пофарбовані у руді та каштанові відтінки. Їхнє волосся стане і зволоженим, і блискучим. Блондинки та брюнетки наповнять волосся вітамінами зсередини (локони стануть більш товстими та міцними).

Процедуру відновлення у домашніх умовах можна проводити не одноразово, а один раз на три тижні протягом трьох місяців, аби спрацював ефект накопичення косметичних засобів.

Організувавши своїм локонам правильний детокс, вони будуть пружними, зволоженими та м’якими навіть між регулярним фарбуванням. 

 

 

Пропонуємо подивитися відео як проводиться данная процедура в салоні: https://www.youtube.com/watch?v=0AgSdJ-q8kE

 

Якщо у вас ще залишились запитання, то ви маєте можливість їх задати або менеджерам-консультантам в магазині або менеджера-консультантам в інтернет магазині або технологу ТМ Kaaral.

І ми з радістю відповімо на них, адже професійний догляд за волоссям - наша відмінність!

 

 
 
У вас виникли питання? Отримайте індивідуальну консультацію від технолога ТМ Kaaral:

 

 

 

Відгуки на Maraes: відновлююча процедура для фарбованого волосся