Lux Keratin Therapy - кератинотерапія за американською формулою

27.07.2020 0 Коментар(ів) Статті,

Lux Keratin Therapy - найкращі засоби для кератинового вирівнювання волосся.

Торгова марка Lux Keratin Therapy стрімко увійшла на український ринок і відразу зарекомендувала себе як високоефективна продукція для випрямлення і відновлення волосся.

Запатентована американська формула дозволяє привести кучеряве, пошкоджене та пухнасте  волосся в ідеальний стан.

Продукти відрізняються унікальним складом, а саме:

- Відсутність формальдегіду, який шкідливий для людського здоров'я. При постійному використанні продуктів з формальдегідом, він може накопичуватися в організмі та призводити до виникнення алергічних реакцій, набряків слизової, астми. З Lux Keratin Therapy ви можете бути абсолютно спокійні за своє здоров'я.

- Високий вміст кератину. Це білок, з якого майже на 85% складається людська волосина. За рахунок високого вмісту кератину в продуктах, при проведенні процедури він насичує волосся і реанімує його структуру. Волосся стає рівним, розгладженим, з природним блиском.

- Містить протеїни, які ефективно працюють разом з кератином, допомагають ущільнити волосся і роблять його зруйновану структуру ідеальною.

- Має в складі амінокислоти. Волосина складається не тільки з кератину, а й з амінокислот, які беруть участь в процесі виробітку кератину і протеїну в волоссі.

- Містить натуральний рослинний комплекс, що дозволяє відновити волосся без використання додаткових хімічних компонентів і забезпечує додаткову підтримку, що доглядає, волоссю.

 

Для різних типів волосся була розроблена своя формула, щоб отримати ефективний результат. 4 види складу, що випрямляє, дозволяють випрямити і відновити волосся різного типу і структури:

Premium Botanicals - для пошкодженого, пухнастого і злегка кучерявого волосся.

Premium Collagen - для нормального і помірно кучерявого волосся.

Premium Protein - для сильно кучерявого товстого волосся (слов'янський тип).

Intensive Keratin - для дуже кучерявого волосся (афро тип).

 

Торговою маркою Lux Keratin Therapy також були розроблені продукти, необхідні для підготовки волосся до процедури і догляду після процедури: шампунь глибокого очищення; шампунь, що розгладжує, без сульфатів; кондиціонер для розгладження; маска, що розгладжує і реконструює; масло-крем для розгладження і протекції; двофазний спрей-термозахист для розгладження і кондиціонування волосся.

Нано-титанова праска, що випрямляє,  для волосся також є частиною лінійки. Нова технологія і максимальна температура до 249˚С дозволяють випрямити навіть найжорсткіше кучеряве волосся без пошкодження.

Тривалість видимого ефекту від процедури до 4 місяців.

При правильному дотриманні технології процедуру можна провести і в домашніх умовах.

Якщо у вас або у вашого майстра-перукаря є питання щодо проведення процедури, технолог Lux Keratin Therapy Наталя Сербова із задоволенням на них відповість. Наталя має багаторічний досвід з випрямленням волосся, брала участь в показових виступах на міжнародній виставці "Інтершарм", є розробником колекцій зачісок і стрижок для професійних журналів "Make Up & You Professional" та "Your Hair".

 

 
 
Якщо виникли питання або потрібна рекомендація, то ви можете отримати професійну консультацію у технолога ТМ Lux Keratin Therapy:

Відгуки на Lux Keratin Therapy - кератинотерапія за американською формулою