Догляд за волоссям для блондинок

Опубліковано krasnozhon_admin 05.05.2021 0 Коментар(ів) Статті,

 

 

Натуральний блонд зустрічається досить рідко. Отримати його методом фарбування також складно. Бажаний відтінок блонду на волоссі потрібно постійно підтримувати. Доглядати за блондованим волоссям потрібно особливо ретельно.

 

Найголовніші проблеми, з якими стикаються блондинки:

- якість волосся (сухість, ламкість, жорсткість волосся);

- стійкість кольору;

- небажана жовтизна.

 

 

Структура волосся блондинок

Продукти для освітлення (порошки та вершки) руйнують структуру волосся найбільше. Вони допомагають видалити з волосини усі пігменти кольору. Під час цієї процедури ліпідні зв'язки всередині волосся руйнуються, і воно стає пористим і ламким.

Для того, щоб після освітлення або знебарвлення волосся не руйнувалося, його тонують. Під час тонування молекула кольору заходить всередину волосини і підтримує її.

 

Як зберегти колір блондованого волосся?

 

Оскільки блондоване волосся - це дуже пористе волосся, молекула кольору вимивається швидко. Залежно від ступеню пористості, колір може вимитися за 2 тижні. Щоб цього уникнути, відразу після фарбування необхідно щільно закрити лусочки волосся.

Майстри в салоні використовують спеціальний шампунь і маску після фарбування. Ці продукти мають більш кислий pH. Це допомагає закрити кутикулу. За рахунок цього молекула кольору залишається всередині і не вимивається швидко.

Рекомендуємо безсульфатний шампунь після фарбування Baco ТМ Kaaral. Він містить протеїни шовку і кератин. Шампунь не тільки дбайливо очищує, а й закриває кутикулу і надає блиск та еластичність волоссю.

 

Щоденний догляд

 

Для того, щоб відновити пошкоджене блондоване волосся, використовуйте засоби для догляду. Для фарбованих блондів рекомендуємо вибирати шампуні для світлого або пошкодженого волосся. Для натуральних блондів обирайте шампуні, які підходять вашому типу волосся (наприклад, для тонкого, для кучерявого або для жирного волосся).

Для відновлення блондованого волосся використовуйте засоби для пошкодженого і сухого волосся. Кондиціонер використовуйте кожен раз після миття шампунем. І один раз на 7-10 днів наносьте маску по всій довжині.

 

Топ-5 масок, що відновлюють, для блондинок:

- Маска для світлого волосся Kaaral Blonde Elevation. Збагачена екстрактом винограду, олією каріте і фіолетовим пігментом маска інтенсивно зволожує і нейтралізує жовті відблиски на знебарвленому, блондованому, сивому та меліруваному волоссі. Для глибокого відновлення волосся маску наносять на 5 хвилин. Вона допомагає зробити блондоване волосся еластичним, блискучим і зволоженим.

- Маска для пошкодженого волосся з олією марули ТМ Bingo. Регенерує волосся на клітинному рівні, живить і зволожує пошкоджене блондоване волосся. Маска заповнює порожнечі у волоссі, інтенсивно відновлює і робить його гладеньким.

- Маска для пошкодженого і дуже сухого волосся BeeForm ТМ Mirella. Збагачена натуральним маточним молочком. Розгладжує і відновлює пошкоджене волосся, оновлює його, надає силу і блиск.

- Маска для розгладження і реконструкції волосся Renewal Keratin ТМ Lux Keratin Therapy. Це інтенсивна маска для догляду, яка живить, зміцнює волосся і розгладжує кутикулу. Маску рекомендується використовувати для екстреного відновлення пошкодженого волосся.

- Маска для регенерації волосся з термо-комплексом Intensis ТМ Prosalon. Ключові інгредієнти маски кератин, екстракт бамбука, вітаміни і УФ-фільтр. Завдяки термо-комплексу компоненти проникають глибоко в структуру волосся і регенерують його зсередини.

 

Відновлюючі процедури

Для відновлення блондованого волосся майстри в салоні роблять спеціальні процедури.

Вікторія Ревуцька, технолог бренду Mirella, робить відновлюючу процедуру для блондинок Апітерапія. Її можна повторити вдома. Помийте голову 2 рази шампунем BeeForm. Нанесіть на вологе волосся ампулу BeeForm по довжині. Відразу після цього нанесіть маску або кондиціонер BeeForm. Для дуже пошкодженого волосся наносьте маску. Для тонкого волосся краще використовувати кондиціонер. Залиште суміш на 10 хвилин на волоссі. Змийте. Розпорошіть на волосся спрей BeeForm. Він створить невидиму дихаючу плівку, яка збереже терапевтичний ефект на волоссі надовго. Висушіть феном.

Процедуру необхідно повторювати раз на 10 днів. Це надає навіть найбільш ушкодженому волоссю жвавість і блиск.

 

 

Захист блондованого волосся

Блондованому волоссю потрібен додатковий захист. Перед перебуванням на сонці або відвідуванням басейну наносьте на довжину волосся захисні спреї або олії. 

Перед сушінням феном або використанням прасочки наносьте термозахист. Це допоможе захистити волосся від високих температур і запобігти його подальшому пошкодженню.

 

Небажана жовтизна волосся

 

Великий дискомфорт блондинкам приносить жовтий відтінок на волоссі. Він може проявитися відразу після фарбування або через деякий час.

Виникнення жовтизни через 1-2 тижні після фарбування пов'язано з високою пористістю волосся. Воно, як губка, вбирає з навколишнього середовища і води органічні і неорганічні з'єднання (хлор, іржа, пил, солі металів і т.д.).

 

Основні причини появи жовтизни:

- Недотримання технології освітлення

- Неправильний фарбувальний склад

- Стійкий натуральний пігмент

- Неправильний догляд за волоссям після фарбування

 

Бренди професійної косметики розробили цілі лінійки, які призначені для блондинок і мають анти-жовтий ефект.

Найпоширеніший спосіб боротьби з небажаною жовтизною - це антижовтий шампунь. Він має в складі сині або фіолетові пігменти. Функція такого шампуню - прибрати небажану жовтизну і підтримувати холодний відтінок.

 

Топ-5 найбільш ефективних шампунів для блондинок проти жовтизни:

- Шампунь для знебарвленого, світлого і сивого волосся Blond ТМ Mirella. Шампунь містить сині пігменти і протеїни шовку. Завдяки цьому волосся набуває платинового блиску. Шовкові протеїни допомагають зберігати вологу у волоссі, реконструюють його і створюють на поверхні захисну плівку.

- Шампунь "Сріблястий блонд" 360 ТМ Kaaral. Допомагає підтримати холодний відтінок блондованого волосся. Містить екстракт ромашки і мигдальну олію для догляду за блондованим волоссям.

- Відтіночний шампунь Argan oil & Keratin No Yellow ТМ Bingo. Бореться з жовтизною волосся. Блондоване волосся отримує красивий холодний відтінок. Шампунь захищає волосся від шкідливого впливу зовнішніх факторів, запобігає вимиванню кольору і інтенсивно зволожує волосся.

- Шампунь з антижовтим ефектом Silver Care ТМ Lisap. У його складі комплекс Silver Care, екстракт годжі і керамід А2. Прибирає небажаний жовтий і мідний відтінок на волоссі. Відновлює волосся, збільшує його міцність і еластичність.

- Шампунь Arctic Blond ТМ Mirella. Він базується на фіолетових пігментах. Надає гарний перламутровий відтінок блондованому волоссю і видаляє небажану жовтизну. Протеїни шовку зволожують волосся і створюють невидиму захисну плівку. Підходить для частого застосування.

На додаток до шампуню ефективно використовувати маску або кондиціонер для нейтралізації жовтих відтінків волосся. У цих продуктах виробники використовують велику кількість компонентів, що доглядають. Це допомагає одночасно отримати бажаний холодний відтінок блондованого волосся і відновити пошкодження.

 

 

Незмивний догляд

 

При нестачі часу можна використовувати незмивний догляд для блондинок, розроблений ТМ Kaaral. Це двофазний спрей. Він захищає волосся від пошкоджень і полегшує їх розчісування. У складі засобу сині пігменти і екстракт винограду. Це допомагає тонувати небажану жовтизну і додає блиску. Чорний виноград містить калій, вітаміни А і С, поліфеноли і антиоксиданти. Це надає силу і енергію неживому блондованому волоссю.

 

Догляд за теплими відтінками блонду

 

Не всі блондинки хочуть мати холодний відтінок блонду. Для любительок теплих відтінків бренд Mirella розробив шампунь і маску Pink Blond. Вони містять пантенол і протеїни шовку. Ці інгредієнти зволожують і пом'якшують волосся, регенерують кутикулу. Шампунь і маска видаляють небажану жовтизну з блондованого волосся і надають легкий полуничний теплий відтінок.

Щоб мати гарний і яскравий блонд потрібно попрацювати. Використовуйте засоби для пошкодженого волосся для  щоденного догляду. Якщо відтінок блонду має жовтизну, використовуйте спеціальні лінійки для вирішення цієї проблеми. При правильному догляді ваш блонд буде виглядати ідеально.

 

 
 
У вас виникли питання? Отримайте індивідуальну консультацію від технолога:

Відгуки на Догляд за волоссям для блондинок