Чудова новинка для випрямлення волосся від ТМ Lux Keratin Therapy

28.01.2021 0 Коментар(ів) Статті,

 

Ідеально рівне і блискуче волосся виглядає стильно і привабливо. Кератинотерапія за америнською формулою – процедура розгладжування волосся без використання небезпечних хімічних речовин.

 

Новинка для шанувальників прямих локонів – олія від бренду Lux Keratin Therapy.

 

Ця легка олія Renewal Keratin, 100 мл для волосся миттєво усуває посічені кінчики, зменшує пошкодження і підвищує еластичність волосся по всій довжині. Залишає волосся шовковистим, гладеньким і дуже м'якеньким. Кератиновий протеїн проникає в кутикулу волосся та зв'язує крихкі, розбиті лусочки, допомагає відновити силу та вологість, відновлює волосся, а також запобігає подальшому пошкодженню.

 

Забезпечує термозахист.

 


Суміш антиоксидантного екстракту лаванди, арганової олії та олії макадамії допомагає запобігти вицвітанню кольору. Ідеально підходить для всіх типів та текстур. Комплекс природних натуральних компонентів, що володіє потужними властивостями, реконструює волосяний стрижень, повертає волоссю життєву силу, підвищує його стійкість до пошкоджень.

 

Застосування:

Розтерти кілька крапель олії в долонях і нанести на кінчики, розподіляючи далі по волоссю. Олія може бути нанесена на волосся в будь-який час, тобто і як фініш, для усунення пухнастості окремих волосків, що стирчать, так і перед укладанням зачіски.

 

Спеціальна пропозиція! Випрямляч для волосся Nano-Titanium 249 С + термозахисна олія 40 мл – можна купити в одному комплекті.

 

 

Також Renewal Keratin можна придбати окремо в об'ємі 100 мл.

 

Всі засоби для кератинотерапії ТМ Lux Keratin Therapy представлені в каталозі.

 

Відкрийте разом з Lux Keratin Therapy справжній потенціал свого волосся. 

 

Ваше волосся розкішне на вигляд, неймовірне на дотик!

Відгуки на Чудова новинка для випрямлення волосся від ТМ Lux Keratin Therapy