«Borjomi» для волосся в літній період

20.06.2018 0 Коментар(ів) Статті,

 

Нарешті настало літо, а це значить, що прийшла пора приділити більше часу своєму волоссю!

 

Як відомо, наше волосся на 10-15% складається з води. І під яскравим сонцем вода випаровується, волосся стає ламким, сухими, йому не вистачає зволоження. Саме тому ми бажаємо поділитися з тобою парочкою секретів про догляд за волоссям в літній період. А ще ми підібрали спеціальні засоби!

 

Секрет №1. Потрібно розуміти, що влітку волосся стає жирним швидше, ніж в будь-яку іншу пору року. Не відмовляйся від миття, мій волосся так часто, як це необхідно. Тому необхідно користуватися щадним шампунем зі спеціальними UV-фільтрами, які захистять твої волосся від сонця. Наприклад, це шампунь для волосся і тіла з лінійки Happy Sun від Kaaral.

 

Секрет №2. Не забувай про бальзами! Сухе повітря, теплий вітер і висока температура пересушують волосся і позбавляють їх вологи. Волосся, як і шкіру, потрібно зволожувати. З цим завданням добре впорається крем-маска для волосся Happy Sun від Kaaral.

 

Секрет №3. Не зневажай захистом! Використовуй спеціальні захисні спреї або сироватки, які закріплять захист на твоєму волоссі. Зверни увагу на термозахисну сироватку Happy Sun від Kaaral.

 

Секрет №4. Влітку уникай таких засобів, як фен або плойка. Вони мають властивість висушувати волосся ще більше. Більш того, в моді натуральність!

 

 

https://palitra.ua/ua/zahisna-sirovatka-dlya-volossya-75-ml-kaaral-happy-sun-bamboo-serum

https://palitra.ua/ua/nezmivnij-dvofaznij-sprej-dlya-volossya-150-ml-kaaral-happy-sun-bamboo-oil

https://palitra.ua/ua/shampun-dlya-volossya-t-la-p-slya-perebuvannya-na-sonts-250-ml-kaaral-happy-sun-bamboo-oil

 

 

 

 

Відгуки на «Borjomi» для волосся в літній період