Скинути всі фільтри

Машинки для стрижки

Відображати:
Сортування
Машинка для стрижки Ga.Ma Absolute Style (SMB5022): Професійна акумуляторна машинка для Барбер ABSOLUT STYLE - це машинка для стрижки волосся, яка може працювати як при підключенні до мережі, так і в автономному режимі, з професійним магнітним мотором і з літієвим акумулятором з малим часом заряд..
1890.00 грн
Hairway Professional - німецький бренд, що спеціалізується на виробництві перукарських інструментів Акумуляторно-мережева машинка для стрижки волосся Hairway Ultra Pro Creative.Професійна окантовочная машинка для волосся Hairway Ultra PRO creative: -аккумуляторн..
1044.90 грн 944.90 грн
Hairway 02036 Snake машинка для стрижки (тріммер) характеристика: - швидкознімний ножовий блок c прецизійної обробкою з легованої сталі;- ширина ножа - 32 мм .;- висота зрізу 0,4 мм;- мотор постійного струму з шумозаглушенням ок. 4000 об. / Хв .;-..
1159.90 грн 1044.90 грн
HAIRWAY I-TRIM професійна акумуляторна-мережева машинка для окантовочні робіт.Ця модель прекрасно підійде як для професійного використання в салонах, так і для домашньої стрижки. Мотор HAIRWAY I-TRIM обладнаний системою зниження шуму, тому в роботі триммер надзвичайно тихий, а гумове покритт..
2254.90 грн 2029.90 грн
Машинка для стрижки GA.MA PRO 8 оснащена ультра гострим зносостійким нержавіючим лезом. І ця характеристика разом з високою потужністю двигуна робить прилад дуже продуктивним. Ергономічна ручка, проста у використанні конструкція і низька вага інструменту робить його зручним у щоденному використан..
1190.00 грн
Тример Absolute Finish укомплектовано одним напівплоским  Т-образним лезом з нержавіючої сталі. З регулюванням довжини стрижки з чотирма направляючими гребенями 1,5 мм, 3 мм, 6 мм, 9 мм. А також двох метровий шнур з петлею для підвішування полегшать управління і зберігання: інструменту...
959.90 грн
Машинки для стрижки