Що впливає на ріст волосся і як ми можемо його прискорити?

30.08.2018 0 Коментар(ів) Статті,

Одним з головних незаперечних переваг жінки є розкішні, блискучі, доглянуте волосся, які ніколи не вийдуть з моди. Ну як же можна їх відростити? Ми поділимося з Вами секретами догляду для росту волосся!

 

На ріст волосся впливають багато факторів: генетика, здорове психологічний стан, правильне харчування, екологія та інші. Перш за все, потрібно навчитися розслабляти свій організм, займатися спортом, уникати депресій, стресів, хронічного недосипу.

 

Правильно харчуйтеся
Що стосується харчування, то експерти радять додати в свій раціон продукти, багаті вітамінами В, С, Е, А, К: горіхи, капусту, цитрусові, молочну продукцію, яловичину та ін.
Вживання алкоголю і куріння також нам не помічники.

 

Регулярно підстригати кінчики
Посічені пошкоджені кінці не зникнуть самі собою. Якщо волосся вже пошкоджений, він буде розшаровуватися і далі, а це значить, що через якийсь час тобі все одно доведеться зрізати, але вже не 5-10 мм, а набагато більше.
Для досягнення більш швидкого результату можна застосувати.

 

Роби масаж голови
М'який масаж шкіри голови викликає приплив крові до волосяних фолікулів. Що, в свою чергу, відмінно стимулює ріст волосся.

 

Для досягнення більш швидкого результату можна застосувати професійні засоби для догляду за волоссям.
Лінійка K05 від ТМ Kaaral - це те що Вам потрібно! K05 це професійна Трихологическа лінія препаратів на основі олії чайного дерева. Активно стимулює і тонізуюча формула покращує мікроциркуляцію крові, збільшує активність волосяних цибулин і зростання волосся, завдяки комбінованій дії Гликоль-кропиви, Червоного стручкового перцю і Арніки.

 

 

 

Відгуки на Що впливає на ріст волосся і як ми можемо його прискорити?