Бонусная программа Style Club PALITRA

18.06.2020 1 Комментарий(ев) Новости,

Бонусна програма Style Club PALITRA

З 3 серпня 2020р. во всій мережі магазині Палітра та в інтернет-магазині palitra.ua діє Бонусна програма Style Club Palitra 

 

ЯК СТАТИ УЧАСНИКОМ ПРОГРАМИ?

 • Заповніть паперову анкету та поверніть касиру в магазині;
 • Перша верифікація клієнта (при вступі в бонусну програму чи при переході зі старої на нову) відбувається тільки через смс - повідомлення. Якщо номер телефону не веріфікується, то клієнт не може стати учасником бонусної програми;
 • Ідентифікація учасників бонусної програми відбувається за номером мобільного телефону або по пред'явленню пластикової бонусної картки (тільки для власників 10% бонусних карток).

ЯК ЗАРОБЛЯТИ БОНУСИ?

Бонуси - це умовні одиниці, які нараховуються на бонусну карту (віртуальну чи пластикову) після здійснення покупок в магазинах "PALITRA" та інтернет магазині palitra.ua Надалі вони використовуються в рамках бонусної програми для економії під час покупок.

 

 

В залежності від суми покупки (крім подарункових сертифікатів та товарів, що приймають участь у акціях) або накопиченої суми вам нараховуються бонуси в розмірі

 

 

УМОВИ ДЛЯ ПОКУПЦІВ*:

 

Умови переходу з дисконтної програми до бонусної програми для покупців:

 

* для нових учасників бонусної програми, які раніше не були зареєстровані у дисконтній програмі Палітра. 2%, 5%, 7%, 10% надаються на наступну покупку після реєстрації в бонусній програмі.

 

Додаткові бонуси надаються одноразово. Строк дії додаткових бонусів - 360 днів з моменту останньої покупки. Якщо вони не будуть використані - вони анулюються.

УМОВИ ДЛЯ ФАХІВЦІВ*:

(*за умови пред'явлення диплома спеціаліста)

 • надати скан копію свого диплома та пред'явити оригінал касиру;
 •  касир видає 10% бонусну карту учасника

 

 

Умови переходу з дисконтної програми до бонусної програми для фахівців*:

* для власників дисконтних карток фахівців Палітра.

 

ЯК ВИТРАЧАТИ БОНУСИ?

 

 • Бонуси стають активними, тобто ними можно скористатися, тільки через 14 днів з моменту останньої покупки.
 • Оплатити бонусами можна тільки 50% від суми покупки.
 • Строк дії бонусів 360 днів від останньої покупки.
 • Якщо вам були нараховані спеціальні подарункові бонуси (наприклад, до Дня народження або інше) вони матимуть індивідуальний строк дії і списуватимуться в першу чергу повністю.
 • Накопичення (нарахування) бонусів відбувається по номеру мобільного телефона або по номеру пластикової бонусної картки, а для списання бонусів необхідно назвати номер мобільного телефону на який зареєстрована віртуальні картка або пред'явити пластикову бонусну карткую Списання бонусів тільки через смс - повідомлення, в якому буде вказаний код, який треба повідомити касиру чи оператору.

 

ЯК ПЕРЕВІРИТИ ВАШ БОНУСНИЙ РАХУНОК?

 

 • на чеку останньої покупки
 • за телефоном гарячої лінії 0 800 301 044 (дзвінки з усіх телефонів в Україні безкоштовні)
 • у касира магазину або оператора інтернет-магазину

 

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА БОНУСНОЇ ПРОГРАМИ ЛОЯЛЬНОСТІ STYLE CLUB PALITRA

 

 

ПОШИРЕННІ ЗАПИТАННЯ

1. Що таке STYLE CLUB «PALITRA»?

STYLE CLUB «PALITRA» - це бонусна програма, яка дає можливість постійним клієнтам мережі магазинів професійної косметики «PALITRA» та інтернет-магазину palitra.ua зробити свої покупки більш вигідними.

 

2. Як стати учасником клубу?

Учасником STYLE CLUB «PALITRA» може стати кожен, кому виповнилося 18 років. Для цього необхідно у будь-якому магазині «PALITRA» або інтернет-магазині palitra.ua зробити покупку та зареєструватися в бонусній програмі.

 

3. Як зареєструватися в бонусній програмі?

-здійснити покупку у будь-якому магазині «PALITRA» або інтернет-магазину palitra.ua

-назвати номер свого мобільного телефону

-заповнити анкету

 

4. Що сталося з дисконтною програмою «Палітра»?

Введення нової бонусної програми STYLE CLUB «PALITRA» припиняє дію раніше існуючої дисконтної програми мережі магазинів «Палітра». В строк до 31.12.2020 року клієнти дисконтної програми повинні будуть пройти перереєстрацію у новій бонусній програмі, щоб зберегти свої накопичення. Якщо клієнт не перереєструється у новій бонусній програмі в указаний термін, то всі накопичення анулюються і клієнт починає накопичувати з початку згідно нових умов бонусної програми.

 

5. Чи можна зареєструвати картку на домашній телефон?

Для реєстрації картки обов'язково вказати номер саме мобільного телефону.

 

6. Навіщо при реєстрації вказувати дату народження?

Всі іменинники як привітання від мережі «PALITRA» у день народження та 5 днів після нього при здійсненні покупки отримують подарункові бонуси у розмірі 10%, незалежно від поточного відсотка нарахування за їхньою карткою.

 

7. Чи можна передавати картку друзям, родичам?

Ні. У будь-який момент продавець може попросити документ, що підтверджує Вашу особу. І якщо картка буде зареєстрована на іншу людину, бонуси списуватися не будуть. Дане обмеження введене для того, щоб чужа людина не могла використовувати Ваші бонуси.

 

8. Що таке бонуси?

Бонуси - це умовні одиниці, які нараховуються на бонусну карту (віртуальну чи пластикову)  після здійснення покупок в магазинах «PALITRA» та інтернет-магазині palitra.ua. Надалі вони використовуються в рамках бонусної програми для економії під час покупок.

 

9. Скільки коштує 1 бонус?

1 накопичений бонус дорівнює 1 гривні.

 

10. Коли я можу почати використовувати бонуси?

Розрахуватися бонусами можна через 14 днів після здійснення покупки, за яку вони були нараховані. Бонуси, нараховані в день покупки, надходять на бонусний рахунок клієнта, але тимчасово залишаються неактивними. Активними бонуси стають автоматично на 15-й день після здійснення покупки.

При списанні бонусів на ваш номер мобільного телефону прийде смс-повідомлення з кодом, який треба назвати касиру. Тільки в цьому випадку можливо буде розрахуватися бонусами. 

 

 11. Коли бонуси не нараховуються?

Бонуси не нараховуються на подарункові сертифікати та акційні товари.

1 Комментарий(ев)

Оксана:
20.06.2020, 14:56:28
Ответить

Такая бонусная программа, на которую перешли уже все магазины, только для магазинов и компаний выгодна, но никак не для покупателей(

Алина:
02.07.2020, 23:00:45

Полностью согласна с вами, бред

Представитель кампании Палитра:
31.07.2020, 11:37:11

Добрый день. Сожалеем, что у вас сложилось негативное впечатление. Новая программа лояльности разрабатывалась специально для наших клиентов и предусматривает начисление бонусов. Начисленными бонусами клиент может оплачивать до 50% стоимости всех покупок в магазинах Палитра или в интернет-магазине palitra.ua.

Оставить комментарий